začiatok
Občianske združenie BLINDMEN Menu
Obsah

CHCETE VENOVAŤ 2% ZO SVOJEJ DANE a ešte ste sa nerozhodli, komu?

Obraciame sa na vás s prosbou, aby ste 2% z dane venovali občianskemu združeniu BLINDMEN, ktoré váš príspevok použije na činnosť nevidiacej a slabozrakej mládeže. Ďakujeme vám vopred za pomoc a prejavenú dôveru.

Ak sa rozhodnete podporiť práve nás, naše údaje sú:

  1. pre právnickú alebo fyzickú osobu, ktorá podáva daňové priznanie, pre vyplnenie na poukázanie % z dane. Odporúčania a rady pre postup krokov zo stránky www.rozhodni.sk.
    obchodné meno (názov): BLINDMEN
    sídlo: PSČ: 977 01, obec: Brezno, ŠLN 26
    právna forma: občianske združenie
    IČO: 37956744
  2. pre zamestnancov - tlačivá na poukazovanie 2%. Odporúčania a rady pre postup krokov zo stránky www.rozhodni.sk.

POSTUP KROKOV sa mierne líši podľa toho, či % z dane chce poukázať:

V prípade akýchkoľvek otázok obráťte sa, prosím, na nás:

je občianske združenie ľudí, ktorí sa zastavili v každodennom zhone svojho života a rozhodli sa pomáhať mladým nevidiacim a slabozrakým ľuďom preklenúť aspoň trocha každodenné prekážky a bariéry, ktoré im život pripravuje v ich tmavomodrom svete. OZ vzniklo v auguste 2004.


Mladým hendikepovaným ľuďom vašim príspevkom veľmi pomôžete. Venovaním % zo svojich daní podporíte rozvíjanie aktivít nevidiacich a slabozrakých obyvateľov na individuálnej i kolektívnej úrovni, v miestnom i celoštátnom meradle a to:


Warning: Unknown: open(/www/b/l/u56039/public_html/files/tmp/sess_c4cbaddff8b5bc6c79dd215e5a4b1e73, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/www/b/l/u56039/public_html/files/tmp) in Unknown on line 0